nowoczesne biuro rachunkowe
kompleksowy pakiet usług
wieloletnie doświadczenie
profesjonalne wsparcie
Previous slide
Next slide

O firmie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy przede wszystkim przedsiębiorcami. Doskonale wiemy, że czas i dokładność są bezcenne. Aż do bólu znamy chaos tysiąca papierów i panikę przekroczonych terminów. Zaczynaliśmy pomagając w organizacji biznesu mniej poinformowanym partnerom, z czego naturalnie w ciągu ponad 10-letniej praktyki powstała marka SMART OFFICE SOLUTIONS.

Biuro Rachunkowe pod szyldem SMART OFFICE SOLUTIONS rozpoczęło działalność w 2013 roku. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu księgowości, rachunkowości i obsługi kadrowo-płacowej. Głównym profilem działalności Smart Office Solutions jest optymalizacja kosztów przedsiębiorstw poprzez wykorzystanie narzędzi ekonomicznych oraz możliwości, jakie oferuje współczesny rynek. Działamy na terenie całej Polski dzięki innowacyjnej platformie Saldeo, która umożliwia zarządzanie pracami naszego biura z dowolnego miejsca, o dowolnej porze.

Dlaczego my?

Zespół Biura Rachunkowego SMART OFFICE SOLUTIONS to wyspecjalizowana, zgrana kadra z wieloletnim stażem. Charakteryzuje nas profesjonalizm, zaangażowanie, otwartość, uprzejmość oraz troska o interesy naszych Klientów. Szczycimy się elastycznością, dzięki której szybko dostosowujemy się do zachodzących zmian i wychodzimy naprzeciw zróżnicowanym potrzebom.

Z nami się nie pogubisz. Precyzyjnie i przejrzyście wyjaśniamy mechanizmy ekonomiczne. Doradzamy naszym Klientom w oparciu o specjalistyczną wiedzę i doświadczenie, uwzględniając przy tym bieżące analizy i zmiany w regulacjach prawnych. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy oraz instytucje, a także spółki z kapitałem zagranicznym. Biegle posługujemy się językiem angielskim.

W celu zapewnienia naszym Klientom wszechstronnej obsługi współpracujemy na terenie Krakowa ze specjalistami, takimi jak notariusz, prawnik, doradca podatkowy, rzeczoznawca, doradca kredytowy oraz agent ubezpieczeniowy. Nasze priorytety to bezpieczeństwo, profesjonalna obsługa i zadowolenie Klienta, ale także dbałość o etykę pracy i skrupulatne przestrzeganie przepisów prawa.

Gwarancja najwyższej jakości

Naszym Klientom gwarantujemy pełne bezpieczeństwo. Świadczą o tym m.in. Certyfikaty Ministra Finansów oraz ubezpieczenie w zakresie Odpowiedzialności Cywilnej w związku z usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych.

Informacje
Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:
lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego