nowoczesne biuro rachunkowe
kompleksowy pakiet usług
wieloletnie doświadczenie
profesjonalne wsparcie
Previous slide
Next slide

Księgowość i rachunkowość

Księgowość Kraków

Outsourcing jest dziś niezwykle popularnym sposobem na optymalizację kosztów działalności przedsiębiorstw, a co za tym idzie, na zwiększanie ich szans na rozwój. W Biurze rachunkowym Smart Office Solutions przygotowaliśmy dla Państwa rozwiązania wspierające zarządzanie biznesem, takie jak obsługa księgowa. Kraków to miejsce, gdzie możecie Państwo skorzystać z pomocy naszych doświadczonych księgowych. Stawiamy na nowoczesne technologie, które pozwalają nam usprawniać komunikację z Klientami, maksymalizować efektywność i dostarczać Państwu dodatkowych korzyści.

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, wprowadziliśmy usługę e-księgowości dla firm. Kraków, Warszawa, Wrocław – to tylko przykładowe obsługiwane przez nas punkty. Lokalizacja Państwa firmy nie stanowi dla nas żadnego problemu. Prowadzenie księgowości przez internet pozwala Państwu przesyłać faktury do rozliczenia za pomocą jednego kliknięcia oraz przeglądać interesujące Was dokumenty czy przygotowane przez nas raporty we wszystkich miejscach z dostępem do sieci i na dowolnym nośniku.

Outsourcing księgowości ze Smart Office Solutions

Outsourcing jest dziś niezwykle popularnym sposobem na optymalizację kosztów działalności przedsiębiorstw, a co za tym idzie, na zwiększanie ich szans na rozwój. Dlatego też, biuro rachunkowe Smart Office Solutions oferuje Państwu kompleksowe usługi z zakresu prowadzenia księgowości oraz doradztwa księgowego. Powierzając nam opiekę nad finansową stroną Twojej działalności masz gwarancję skrupulatnego prowadzenia pełnej księgowości i kompleksowego wypełniania obowiązków wobec Urzędu Skarbowego. Wiemy, że księgowość to dziedzina, w której liczy się dokładność i terminowość.

Decydując się na skorzystanie z outsourcingu księgowości zyskujesz nie tylko czas, a zatem i pieniądze, ale przede wszystkim możliwość zajęcia się tym, co jest dla Ciebie naprawdę ważne. Korzystanie z outsourcingu usług księgowych jest naszym zdaniem nieodzownym elementem optymalizacji wydatków i zysków dzisiejszych przedsiębiorców. Zastąpienie całej kadry działu finansowego – wraz z głównym księgowym – zewnętrzną firmą jest rozwiązaniem lepszym i bardziej opłacalnym.

Nasza oferta

Nasza oferta z zakresu outsourcingu usług księgowych skierowana jest zarówno do podmiotów pochodzących z Krakowa, jak i tych działających poza jego granicami. Outsourcing księgowości polecamy także małym firmom lub jednoosobowym działalnościom, którym nie opłaca się zatrudniać księgowego, a doraźna pomoc księgowej nie sprawdza się, gdy księgi powinny być prowadzone i uzupełniane systematycznie.

Serdecznie zachęcamy Was do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Siedziba naszego biura mieści się w Krakowie, ale świadczymy usługi księgowe na terenie całego kraju. W ramach księgowości oferujemy Państwu:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • prowadzenie ewidencji VAT,
  • prowadzenie ewidencji przychodów,
  • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie ewidencji środków trwałych i wyposażenia,
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych,
  • sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych oraz dostarczanie ich do Urzędu Skarbowego,
  • reprezentowanie podatnika podczas kontroli Urzędu Skarbowego,
  • doradztwo księgowe.

E-księgowość - szansa dla Twojej firmy

Poszukujecie Państwo doświadczonego księgowego? W Krakowie Waszym wymaganiom sprosta zapewne zespół Smart Office Solutions. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie usługi prowadzenia pełnej księgowości. Kraków jest tylko jednym z wielu miast, które obsługujemy. Zaufały nam już setki małych i średnich przedsiębiorstw, dla których utrzymywanie własnej księgowej na etacie byłoby po prostu nieopłacalne. Idąc z duchem czasu, wprowadziliśmy opcję e-księgowości, która pozwala nam oferować Państwu wyższy standard usług (np. rozliczenia wzbogacone o comiesięczne raporty), a Wam daje swobodny dostęp do danych oraz usprawnia proces obiegu faktur, czyniąc go dodatkowo w pełni bezpiecznym.

Prowadzenie księgowości przez internet góruje nad odmianą tradycyjną na co najmniej dwóch płaszczyznach. Po pierwsze jako przedsiębiorca na bieżąco dostajesz wszystkie kluczowe informacje (poziom przychodów, kosztów itd.), co pozwala Ci szybko reagować i gdy to konieczne wprowadzać zmiany bądź działania korekcyjne. Po drugie obsługa księgowa online zwalnia Państwa od obowiązku dostarczania faktur w formie papierowej, sprowadzając cały proces do trwającego zaledwie kilka sekund zeskanowania dokumentów, które następnie są automatycznie archiwizowane na platformie Saldeo.

Jednym z poważniejszych utrapień polskich przedsiębiorców jest księgowość. Kraków to miasto słynące z przedsiębiorczości i śmiałych inicjatyw. Aby jednak okazały się one trwałe, warto odpowiednio wcześniej pomyśleć o profesjonalnej pomocy księgowej. W Smart Office Solutions zagwarantujemy Państwu nie tylko kompleksową obsługę podatkowo-księgową, ale również doradztwo w dziedzinie rachunkowości.

Zapraszamy do współpracy i w razie wszelkich pytań do kontaktu z naszym biurem. Outsourcing księgowy jest naszą specjalnością.

Informacje
Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:
lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego