biuro_ksiegowe_krakowAby utrzymać wysoki poziom usług oferowanych przez naszą firmę, musimy iść z duchem czasu. Księgowość online to zdecydowanie znak naszych zdigitalizowanych czasów. Nowoczesna księgowość obejmuje szerszy zakres usług niż ta pojmowana tradycyjnie. Co jeszcze ją wyróżnia?
Przede wszystkim nowe platformy i formy komunikacji z naszymi klientami. Pełna księgowość online w naszej firmie jest zapewniona poprzez nowoczesne rozwiązania z zakresu kontaktu z klientem oraz zapewnienia odpowiednich formularzy online. Udostępniamy także odpowiednie narzędzia, tak aby współpraca między klientem a naszą firmą układała się jak najlepiej. Mechanizmy online do fakturowania czy wgląd w bieżące operacje to standard w naszej firmie.

Platforma Saldeo

Jest to możliwe dzięki programowi do księgowości online Saldeo. Jest to platforma dla klientów, którą z powodzeniem można po prostu nazwać „księgową online“. Pełna księgowość internetowa dostępna jest właśnie w tym miejscu. Jest to szybki i prosty sposób na doglądanie swoich spraw z domu czy pracy. Nie musisz już przyjeżdżać do naszego biura, aby dostać informację o Twoich zobowiązaniach, danych księgowych, wystawić fakturę czy otrzymać raport z naszych działań dotyczących Twojej firmy. Porównanie księgowości online z tradycyjną zdecydowanie wychodzi na korzyść tej pierwszej. W ten sposób oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale i cenny czas.
W naszym systemie księgowości online sam wprowadzasz tylko potrzebne nam dane dotyczące Twojego przedsiębiorstwa. Mechanizmy platformy korygują i przetwarzają dostępne informacje, a Ty po kilku chwilach możesz już korzystać z pełnej księgowości online. Jednym kliknięciem można wygenerować potrzebne dokumenty, takie jak deklaracje ZUS czy VAT. Można je też od razu wysłać drogą elektroniczną. Platforma Saldeo to Twój księgowy online.

Twój księgowy online

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na korzystanie z usług naszej firmy, podsumujmy: Smart Office Solutions to nie tylko biuro gwarantujące najlepszą obsługę księgowo – rachunkową, ale także daje dostęp do księgowości online. Innowacyjne narzędzia pozwalają nam na stały kontakt z klientem oraz wychodzenie na przeciw jego potrzebom. Księgowość online prowadzona przez nasze biuro ma nieskazitelnie dobre opinie wśród byłych i obecnych klientów.
Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam!
 

Zapraszamy do kontaktu

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości